Оприлюднено список новообраних депутатів Хмельницької районної ради.

У нову раду потрапили депутати семи політичних сил, а саме:

  1. “КОМАНДА СИМЧИШИНА” 18 депутатів
  2. “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ” 8
  3. “За Майбутнє” 11
  4. “Батьківщина” 7
  5. “СЛУГА НАРОДУ” 9
  6. “Європейська Солідарність” 7
  7. ОПЗЖ 4

Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:

  1. Мельник Дмитро Лукіч “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
  2. Лакуста Андрій Михайлович “Батьківщина”
  3. Бойко Михайло Дмитрович “Батьківщина”
  4. Мельничук Ігор Олегович “Батьківщина”
  5. Снігур Володимир Іванович “СЛУГА НАРОДУ”
  6. Демчишен Максим Михайлович “СЛУГА НАРОДУ”
  7. Зозуля Тарас “СЛУГА НАРОДУ”
  8. Кузьмін Петро Петрович “СЛУГА НАРОДУ”
  9. Поліщук Дмитро Анатолійович “Європейська Солідарність”
  10. Попов Олександр Васильович “Європейська Солідарність”
  11. Василишин Віктор Сергійович “Європейська Солідарність”
  12. Лебединська Алла Вікторівна “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  13. Матвєйцева Олена Тадеушівна “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  14. Воротний Олександр Аркадійович “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  15. Рожков Олег Миколайович “За Майбутнє”
  16. Лабазюк Петро Петрович “За Майбутнє”
  17. Горобець Михайло Володимирович “За Майбутнє”
  18. Мельник Юрій Володимирович “За Майбутнє”
  19. Ящук Віктор Володимирович “За Майбутнє”
  20. Костюк Олександр Олександрович “За Майбутнє”
  21. Ваврищук Микола Васильович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  22. Герега Ігор Леонідович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  23. Гарбузюк Валерій Валерійович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  24. Ковальчук Олена Вікторівна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  25. Присяжнюк Віталій Володимирович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  26. Болотнікова Олена Олександрівна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  27. Цимбалюк Богдан Сергійович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  28. Герасимчук Леся Олександрівна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  29. Думановська Ірина Леонідівна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  30. Кулик Тетяна Михайлівна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  31. Базилюк Валентина Андріївна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  32. Бортник Сергій Сергійович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  33. Чорнієвич Олександр Богданович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  34. Єфанов Юрій Павлович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

  1. Довбуш Віктор Володимирович “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
  2. Севастьянова Світлана Петрівна “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
  3. Лопес Володимир Францискович “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
  4. Лесков Валерій Олександрович “Батьківщина”
  5. Лукашук Андрій Олегович “Батьківщина”
  6. Кізляр Олександр Олександрович “Батьківщина”
  7. Репчонок Галина Вікторівна “Батьківщина”
  8. Богачук Володимир Якович “СЛУГА НАРОДУ”
  9. Грачук Юрій Дмитрович “СЛУГА НАРОДУ”
  10. Тарашевська Вероніка Олександрівна “СЛУГА НАРОДУ”
  11. Киричинська Алла Володимирівна “СЛУГА НАРОДУ”
  12. Вавринчук Сергій Михайлович “СЛУГА НАРОДУ”
  13. Прокопов Олександр Вікторович “Європейська Солідарність”
  14. Пухкий Володимир Михайлович “Європейська Солідарність”
  15. Томчук Олег Борисович “Європейська Солідарність”
  16. Зданевич Лариса Іванівна “Європейська Солідарність”
  17. Герега Олександр Володимирович “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  18. Демків Олексій Михайлович “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  19. Рогатюк Валентина Олександрівна “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  20. Антошкова Наталія Анатоліївна “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  21. Бандирський Віталій Анатолійович “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”
  22. Бондар Віктор Васильович “За Майбутнє”
  23. Стрілецька Людмила Володимирівна “За Майбутнє”
  24. Сова Тетяна Володимирівна “За Майбутнє”
  25. Петринюк Андрій Васильович “За Майбутнє”
  26. Молдован Віктор Григорович “За Майбутнє”
  27. Панчук Анатолій Анатолійович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  28. Лещишина Олена Валеріївна “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  29. Ясенко Володимир Васильович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”
  30. Литвинюк Микола Миколайович “КОМАНДА СИМЧИШИНА”

Читайте також: На Хмельниччині 24-річний молодик вчинив розбійний напад на жителя сусідньої області

557

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *