Учора, 20 вересня, у Хмельницькому відбулася конференція «Батьківщини» Хмельниччини.

Декілька годин делегати працювали над затвердженням списків зі всієї області. Ухвалили і рішення про висунення команди «батьківщинівців» у Хмельницьку міську раду. Очолив список Богдан Лукашук – голова Хмельницького міського осередку партії, підприємець.

«Хмельницька міська «Батьківщина» йде на вибори оновленою молодою командою. Підприємці, лікарі, науковці, громадські активісти, волонтери, професіонали своєї справи пліч-о-пліч працюватимуть для розвитку громади міста і сіл. Кожен з нас прагне зробити місто прогресивним та інноваційним», – сказав Богдан Лукашук у інтерв’ю нашому виданню.

Серед кандидатів є і діючі представники цієї політсили, які показали свою ефективну роботу на округах: Дмитро Палій, Віталій Худецький, Олександр Скочеляс, Ігор Мельничук. Увійшли у команду і хмельничани, які мали досвід депутатства раніше і, з огляду на політичну ситуацію в країні, вирішили підсилити список міської «Батьківщини». Це – Олександр Кізляр та Віктор Савчук.

Варто зазначити, що з-поміж 42 кандидатів у депутати Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина», 21 – жінки. Коментуючи рішення про збалансоване представництво чоловік і жінок, Богдан Лукашук зазначив, що першими критеріями відбору кандидатів були професіоналізм та патріотизм, але саме жінки показали наполегливість та бажання впроваджувати зміни у місті та селах.

«Під час переговорів з майбутніми кандидатами ми, звичайно, враховували виконання вимог закону щодо дотримання гендерних квот. Та вже відразу стало зрозуміло – багато жінок готові брати на себе відповідальність за долю громади. Сподіваюсь, співвідношення 50 на 50% збережеться і для ради нового скликання. Впевнений, жінки додадуть ефективності майбутній фракції», – сказав очільник Хмельницьких «батьківщинівців».

Також Богдан Лукашук зазначив, що за останній час партія «Батьківщина» пережила багато випробувань, але новий склад майбутніх депутатів готовий плідно працювати, щоб зробити Хмельницьким кращим:

«Впевнений, що оновлена, сильна та надійна команда зробить для міста багато корисного. Пам’ятайте, партій – багато, а Батьківщина – одна».

2079

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *