Популярні українські музиканти запишуть дитячий альбом «Співанкограй».

Українські музиканти та продюсери об’єдналися заради створення нового музичного альбому для дітей «Співанкограй». Проект буде містити десять синглів, записаних дитячим колективом «Зернятко» в колабораціях з відомими українськими виконавцями, та фонограм-мінусівок  для виконання цих пісень на уроках музики або святах.

«Ідея проекту виникла після відвідування дитячого свята», – каже автор пісень Борис Таршис, – «діти на святі співали та танцювали переважно під  російськомовні треки або досить «дорослі» пісні. Саме це стало поштовхом для нашої команди для об’єднання заради створення нового альбому для дітей із сучасними піснями про осінь, про свято, про Новий рік тощо».

Наразі триває процес аранжування та розпочато переговори з потенційними учасниками проекту з боку титанів українського шоу-бізнесу. Саунд продюсер альбому Валерій Лихачов сподівається залучити найпопулярніших співаків до себе в студію. «Я гарантую не лише якість музичного матеріалу та фонограми, а й незабутній досвід співпраці разом з дитячим хором і живими музикантами», – зауважив він, – «ми разом запишемо пісні, які будуть звучати з покоління в покоління і це не лише плюс в карму кожному виконавцю, але і особистий внесок у розбудову української культури».

Створення альбому «Співанкограй» стало можливим не лише за доброї волі музичної спільноти, а й за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Реліз альбому заплановано вже восени 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обдарована молодь: ще троє хмельничан отримали найвищі бали за результатами ЗНО

468

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *