Серіал телеканалу HBO “Чорнобиль” про Чорнобильську катастрофу завоював премію Британської академії кіно і телевізійних мистецтв BAFTA в номінації “Кращий міні-серіал”.

Про це повідомляє видання Hollywood Reporter.

Список переможців і нагород можна також подивитися на сайті премії.

Британський актор Джаред Харріс, який зіграв у серіалі роль члена комісії з розслідування причин і ліквідації аварії на ЧАЕC – академіка Валерія Легасова – отримав нагороду в категорії “Краща чоловіча роль”.

Варто відзначити, що серіал “Чорнобиль” спільного виробництва американського каналу HBO і британського Sky Atlantic, знятий американським режисером Йоханом Ренком, потрапив у шорт-ліст премії BAFTA TV 2020 відразу в 14 категоріях.

У підсумку серіал завоював дев’ять нагород. У липні “Чорнобилю” були присуджені 7 нагород BAFTA: за кращу режисуру (фікшн); оригінальну музику; в категорії “Фотографія і світло: фікшн”, в категорії “Найкращий продакшн-дизайн”; “Звук: фікшн”; “Редактура: фікшн”; за костюми.

BAFTA TV Awards – щорічна премія, яка вручається Британською академією телебачення і кіномистецтва з 1955 року за видатні заслуги в галузі телебачення. Вона є аналогом американської нагороди “Еммі”.

“Чорнобиль” – 5-серійна історична драма, присвячена аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році, ліквідації наслідків цієї аварії та розслідуванню її причин. Прем’єра мінісеріалу відбулася у 2019 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

101

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *