Створена на початку весни 2018 року партія розпочала збір підписів в регіонах для своєї реєстрації. Батьками-засновниками неординарної партії стали відомі українські блогери, журналісти та волонтери: Юрій Гудименко, Alexandr Noinets, Anton Shvets, Victor Tregubov.

Ось деякі основні тези з офіційного сайту партії:

Наша економічна позиція – правий лібералізм: дозволити дорослій людині все, що не заважає оточуючим, легалізувати, вивести з тіні та обкласти податками проституцію, азартні ігри, марихуану, створити ринок землі, ринок газу, монетизацію пільг, провести праві економічні реформи замість лівого популізму і так далі.

Хто нас фінансує? Ми єдина партія країни, що функціонує лише за рахунок донатів (пожертв) наших прихильників. Людей, яким подобається наш курс і те, як ми витрачаємо їхні 50/100/200 гривень на місяць. Щонеділі ми звітуємо про стан справ, щомісяця – фінансовий звіт. І щоденна дяка за те, що ви з нами.

Що ми зробили за короткий період існування?
– Змагаючись за економічні свободи, ми провели кампанію за Податок на виведений капітал (ПнВК) заміть податку на прибуток. На даний момент кампанію ще не завершено, але проміжна перемога отримана – Президент у присутності представників партії подав законопроект про ПнВК у Верховну Раду від свого імені, як першочерговий. Економічний ефект від імплементації податку – зростання тільки внутрішніх інвестицій в економіку на 20-25 мільярдів доларів в найближчі роки.

– Наразі головна перемога, за яку нам подякував навіть голова Нафтогазу Андрій Коболев – відтермінування вступу в дію правок до Кодексу газотранспортної галузі, який включав до себе максимальні преференції для компаній проросійського олігарха Дмитра Фірташа. Економічний ефект відтермінування правок – до двох мільярдів доларів. Зараз ми вибиваємо з Нацкомісії по регулюванню енергетики правки до кодексу, що роблять газову галузь більш прозорою та зменшують крадіжки газу.

– Ми тріумфально виграли вибори до Ради громадського контролю НАБУ: три наших кандидати посіли три перших місця на виборах та увійшли до Ради. Їм вдалося викрити газову аферу на п‘ять мільярдів гривень, що викликало грандіозний скандал. Наразі ми через суд відкриваємо провадження у цій справі.

– Ми разом із іншими користувачами соцмереж одержали блискавичний тріумф над депутатами, які намагалися внести в зал ВР скандальний законопроект #6688, який мав на меті створення інтернет-цензури та досудове блокування сайтів за аналогією з «Роскомнадзором». Завдяки нашій кампанії законопроект було відізвано авторами буквально через декілька днів після внесення.

– Ми займаємо послідовно антиросійську політичну позицію. До нашого керівного складу входять здебільшого ветерани та волонтери. Ми є партією яструбів та послідовними прихильниками максимального тиску на путінську РФ, яку ми вважаємо головним чинником проблем України, та державою-агресором, загарбником та спонсором міжнародного тероризму. Ми провели святкові акції з приводу смертей посібника терористів Кобзона й терориста Захарченка під консульством РФ, а також відзначили 9 травня епічною акцією «Безсмертний орк» у пику московській пропаганді.

На останню публічну акцію партії – «Марш 11%» у Києві – вийшли більш ніж 500 людей. Це наочно демонструє, наскільки наші ідеї приваблюють громадян.

Два дні поспіль, у найближчі четвер та п’ятницю, у Хмельницькому на перетині вулиць Грушевського та Проскурівської буде встановлено пафосний партійний шатер, по якому будуть у різних позах розкидані вожді, міністри та прихильники партії. Зовсім безкоштовно до них можна буде підійти, поставити підпис за реєстрацію партії, зробити селфі.

А увечері 1 листопада всі ті ж знайомі вам обличчя запрошують прихильників партії (і їх особисто) на неформальну зустріч. У програмі: музика, напої, відповіді на запитання, інсайди (послуга платна).

Детальний розклад!
⬤ 1 листопада, четвер (13:00 – 18:00) – збір підписів на перетині вулиць Грушевського та Проскурівської
⬤ 1 листопада (19:00) – неформальна зустріч у пабі “Union Jack” (вулиця Проскурівська, 16/1, цокольний поверх)
⬤ 2 листопада, п’ятниця (11:00 – 16:00) – збір підписів на перетині вулиць Грушевського та Проскурівської

У шатрі та на зустрічі також можна буде купити мерч – футболки, наліпки, церковну атрибутику.
Якщо ви загубились, телефон координатора – (050)188-95-81 Денис

270

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *