Вахтанг Кіпіані у Хмельницькому презентував публіцистичну книгу про Василя Стуса. Відтепер хмельничани можуть ознайомитись зі скандальною працею та безпосередньо творами Василя Стуса у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці. Про це пише “Хмельницький TIMES“.

Хоча книга була видана два роки тому, резонанс навколо неї не вщухає досі. Усе через судовий процес, за яким Віктор Медведчук – зараз народний депутат, а тоді державний захисник Стуса – вимагає вилучити книжку з продажу. Поки триває суд, видавництво надрукувало уже 20 тисяч примірників.

За словами автора, книга написана на основі матеріалів з архівів СБУ.

“В книзі жодного слова про поезію немає. Я пишу тільки про людину. Людина, яка постає перед нами у цій книжці – сильна, потужна, вона перемагає”, – говорить автор Вахтанг Кіпіані.

На презентацію книги завітав хмельничанин Кузьма Матвіюк, який особисто знав Василя Стуса. За його словами, поета попереджали, що сумні наслідки його діяльності.

Поспілкуватись з автором “Справи Стуса” Вахтангом Кіпіані могли жителі не лише Хмельницького, а й Волочиська, Красилова, Дунаєвець та Кам’янця-Подільського, де також презентували книгу.

Детальніше у сюжеті “Першого Подільського”:

2100

57 thoughts on “Книгу про Василя Стуса презентували на Хмельниччині”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *