Хмельничани у соціальних мережах скаржаться на тріщини та пошкоджену трубу, що з’явились на відремонтованому не так давно мосту.

Нагадаємо, три роки тому міст капітально ремонтували за майже 12 мільйонів гривень.

Кореспонденти ВСІМ побували біля мосту та подивилися, як він виглядає. Там дійсно є тріщини скраю мосту вище опор. Крім того, вздовж мосту пролягає труба, яка є пошкодженою. Місцями вона деформована, місцями у неї немає окремих фрагментів. У трубі можна побачити кабелі.

Начальник управління ЖКГ міськради Василь Новачок розповів, що тріщини є проміжком між двома конструкціями — самим мостом та містками, що призначені для прокладання комунікацій.

“Ті містки є окремо стоячі до моста, тому вони можуть давати тріщини. Жодного впливу на сам міст, на несучість моста вони не несуть. Вони окремо стоячі конструкції, які стоять, не ламаються і не падають. Але оскільки дві окремо стоячих конструкції під час вібрації по-різному отримують навантаження, відповідно, вони і тріскаються. Та тріщина була завжди. Але коли робили міст, її заштукатурили спеціальними шпаклівками, якими покривали всі бетонні конструкції. Пройшов час і вони трішки тріснули, але будь-якої небезпеки там немає і бути не може”, — сказав Василь Новачок.

Чому на мосту є пошкоджена труба, Василь Новачок відповісти не зміг.

Фото ВСІМ

Головний інженер комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Володимир Шваєнко розповів журналістам ВСІМ, що труба не належить до проїжджої частини та самого мосту. Ймовірно, там прокладені кабелі зв’язку:

“Ми передали цю інформацію на управління екології та контролю за благоустроєм. А ремонтувати цю трубу безпосередньо будуть власники мереж, тобто кабелів цих. Чиї це кабелі, я не готовий сказати”, — розповів головний інженер підприємства Володимир Шваєнко.

Фото ВСІМ

Читайте також: Очільницю Хмельницького Пенсійного фонду залишили під вартою з альтернативою застави

1904

3 thoughts on “На нещодавно відремонтованому мосту у Хмельницькому з’явилися тріщини”

  1. интересно,когда у Новачка в голове будет трещина и врачи скажут ему шо это нормально..шо так нужно и нет никакого вреда здоровью,он поверит?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *