Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати результати виборів.

Остаточно пораховані голоси та оприлюднені офіційні результати виборів на посаду міських голів Шепетівки та Городка. І в обох цих містах будуть нові керівники.

Так, за результатами виборів 25 жовтня Городоцьку міську громаду очолила Неоніла Андрійчук, яку висувала політпартія «За конкретні справи». До цього Неоніла В’ячеславівна була першою заступницею голови Хмельницької обласної ради.

Шепетівським міським головою став член «Європейської солідарності» Віталій Бузиль, заступник голови районної державної адміністрації. Однак на вибори він йшов як самовисуванець.

Нагадаємо, ще раніше стало відомо про чергове мерство у Нетішині Олександра Супрунюка. А ось у Кам’янці-Подільському призначений на 15 листопада другий тур, в якому «зійдуться» екснардеп Володимир Мельниченко та депутат міської ради, «свободівець» Михайло Посітко.

Оприлюднили в ЦВК і результати виборів у деяких селищних радах Хмельниччини.

Діючий голова Сатанівської ОТГ Альберт Собков продовжить очолювати цю громаду, як і Василь Кордонець Ямпільську селищну раду. Натомість будуть і нові керівники. Депутат облради Андрій Шутяк обраний головю Ярмолинецької селищної громади, а голова Кутковецької сільської ради, що на Чемеровеччині, Василь Ващук обраний очільником Закупненської селищної громади. Вчителька Грицевського ліцею, що на Шепетівщині, Марина Поліщук, обрана головою Грицівської селищної громади.

Читайте також: Новий “ковідний” антирекорд в Україні

235

2 thoughts on “На Хмельниччині оголосили ще двох новообраних мерів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *