Новим очільником Старосинявської районної державної адміністрації став Іван Луценко.

Відповідне розпорядження 19 серпня підписав Президент України.

Іван Луценко до призначення був начальником відділу інфраструктури, енергетики та захисту довкілля в Управлінні агропромислового розвитку Старосинявської районної державної адміністрації. Такі дані оприлюднені в декларації кандидата на посаду. Проживає новий очільник РДА у Старій Синяві, де має будинок площею 100,2 квадратних метрів та три земельних ділянки, ще одну орендує у Старосинявській селищній раді.

Володіє трьома транспортними засобами: «ГАЗ-САЗ 3503», «ВАЗ 2121», «ГАЗ 2401». Доходи у 2019 році: 201 011 гривень зарплати, 4 140 гривень – дохід від надання майна в оренду, 5 000 гривень – дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби, 23 329 гривень пенсії.

Дружина Івана Луценка, Лариса, працює у Старосинявській центральній районній лікарні, де їй у 2019 році нарахували 82 926 гривень, ще 23 392 гривні мала пенсії. Також у власності має земельну ділянку в Старій Синяві та квартиру в місті Ірпінь Київської області площею 38,4 квадратних метрів.

Попередню очільницю РДА Надію Вікарську звільнено з посади  у червні згідно з поданою нею заявою після скандалу, пов’язаного з «ганебною поведінкою» чиновниці.

Читайте також: Партія «Слуга народу» допомогла працівникам Шепетівського локомотивного депо відстояти своє підприємство

284

One thought on “На Хмельниччині призначили голову РДА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *