За результатами перевірки, проведеної фахівцями Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області, фізичній особі-підприємцю донараховано 2,1 мільйона гривень податків та зборів.

Донарахування зазначеної суми податків стало наслідками того, що платником не виконано свій обов’язок щодо надання документів для перевірки, – повідомили в пресслужбі ДПС області.

Варто зазначити, що згідно з п.44.6 ст.44 Податкового кодексу України у разі якщо до закінчення перевірки або у терміни, визначені в абзаці другому пункту 44.7 цієї статті платник податків не надає посадовим особам контролюючого органу, які проводять перевірку, документи, що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, вважається, що такі документи були відсутні у такого платника податків на час складення такої звітності.

Правомірність дій податкового органу та донарахувань за результатами перевірки підтверджено рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду.

Читайте також: Оприлюднили остаточний перелік депутатів Хмельницької міської ради восьмого скликання

273

One thought on “На Хмельниччині за невиконання зобов‘язань щодо надання документів для перевірки підприємець заплатить бальше двох мільйонів податків”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *