Хмельниччина повністю виконала план призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.  

У пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату повідомляють , що останню у цьому році партію новобранців до української армії відправили ще 27 листопада.

«Призов відбувався в умовах суворого дотримання обмежень, пов’язаних із недопущенням розповсюдження COVID-19. Жодного випадку зараження серед призовників не було. Усі поставлені завдання виконані повністю, та вчасно. Загалом на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України з Хмельниччини восени вже відправлено понад 567 призовників», – повідомив військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Костянтин РАДЧЕНКО.

У військкоматі додають, що військовослужбовці строкової служби перших три місяці служби проводять у навчальних центрах Збройних Сил України, де проходять повний курс підготовки бійця. Здобувши базову підготовку, надалі служитимуть у пунктах постійної дислокації військових частин і за жодних умов до участі в операції Об’єднаних сил (ООС) на сході країни не залучаються.

Зазначимо, що осінній призов розпочався 1 жовтня і триватиме до 31 грудня включно.

Читайте також: Розкрили деталі вечірньої стрілянини на Хмельниччині

275

One thought on “На Хмельниччині завершили осінній призов”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *