Після проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, оголошення офіційних результатів та визначення переможців на посаду міського голови, депутатів Шепетівської міської ради 19 листопада було проведено першу установчу сесію Шепетівської міської ради 8-го скликання.

Засідання відбулося у великій залі Шепетівської міської ради, – повідомляють на сайті міськради.

Віталій Бузиль набув повноважень Шепетівського міського голови і склав присягу перед територіальною громадою.

 

Згідно законодавства, першу сесію скликала Шепетівська міська територіальна виборча комісія. На початку сесії в.о.голови Шепетівської міської ТВК Сергій Месь оголосив протокол комісії і підтвердив перемогу Віталія Бузиля на місцевих виборах на посаду міського голови та вручив переможцю відповідне посвідчення. Віталій Бузиль здобув перемогу з результатом 23,27% – його підтримали 2298 виборців. Отримавши посвідчення, міський голова склав присягу.

Окрім офіційного звернення та привітань міський голова оголосив про 5 перших кроків з інспектування та аудиту стану справ за ключовими напрямками: звіт про показники діяльності комунальних підприємств міста за 2020 рік; збір в закладах освіти так званих «батьківських коштів»; нагальні потреби медичних закладів міста у боротьбі з коронавірусною інфекцією; звіт про стан виконання міського бюджету та основні видатки з нього; а також звіт про ефективність роботи структурних одиниць Шепетівського виконавчого комітету. Результати аналізу буде оприлюднено, за словами очільника міста.

Далі Сергій Месь озвучив протокол, який підтвердив обрання 34 депутатів Шепетівської міської ради 8-го скликання. До її складу увійшли дев’ять політичних сил. Найбільше мандатів у політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – шість. П’ятеро представників має партія «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», по чотири «СЛУГА НАРОДУ», «ЗА МАЙБУТНЄ»,«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ», по три мандати вибороли політичні сили Всеукраїнське об’єднання «Свобода», Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,політична партія «Сила і честь», два мандата у партії «Наш край».Присягу депутата міської ради зачитав новообраний депутат міської ради Володимир Сасюк. Після цього кожен депутат міської ради VIII скликання отримав посвідчення депутата.

Читайте також: Переможцями місцевих виборів 2020 стали ПП «Слуга Народу» та ВО «Батьківщина»

133

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *