Міського голову Хмельницького Олександра Симчишина номіновано на звання “Людина року-2020” в номінації “Міський голова року” (великих міст). За почесний титул він побореться з очільником Києва та Ужгорода. Про це пише видання “Хмельницький Times“.
Цьогоріч загальнонаціональна програма «Людина року» святкує свій 25-річний ювілей і сьогодні, 15 лютого, опубліковано імена лауреатів у 11 національних професійних номінаціях.
“Проект зводить на зірковий п’єдестал справжніх лідерів незалежної України, особистостей, які своїм професіоналізмом, творчою енергією і яскравим талантом сприяють її прогресу і зростанню, демонструють всьому світу безмежні можливості українського народу. 25-ть років доріжка слави і визнання програми урочисто вітає видатних державних і громадських діячів, дипломатів, лідерів місцевого самоврядування, представників науки, культури, спорту, журналістів, підприємців, фінансистів, меценатів, а також яскравих та славетних представників багатьох країн світу”, – зазначають організатори.
Переможців оголосять наприкінці травня 2021 року.
Весь список лауреатів – за посиланням.
200

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *