Про це повідомила керівниця партії “Голос” Кіра Рудик на своїй сторінці у соцмережі.

Місцеві вибори ще не оголосили, а боротьба з підкилимними схемами починається. І починаємо ми з себе. Сьогодні до мене звернулися десятки людей, обурених ситуацією на Хмельниччині. Є підозра про співпрацю членів ТВК (тервибочкомів), поданих від “Голосу”, з іншими партіями. Наша служба безпеки перевірила інформацію негайно. Підозра обґрунтована. І мені, і голові Хмельницького осередку цього достатньо для негайного рішення: ми відкликаємо всіх 35-х членів ТВК“, – написала Кіра Рудик.

Голова осередку вже підписує відповідне подання в ЦВК.

“Ми проведемо повноцінне розслідування ситуації – чи був вплив на наших представників, хто і як на них впливав в обхід керівництва. Але чекати на результати не можемо. В “Голосі” нульова толерантність до корупції, нульова толерантність до “підкилимних домовленостей”, нульова толерантність до сірих схем. Тому навіть обґрунтованої підозри достатньо для такого рішення”, – додає представниця “Голосу”.

Нагадуємо, Постановою ЦВК 10 серпня у Хмельницькій області було сформовано 17 територіальних виборчих комісій, до складу яких, зокрема, увійшли 36 представників партії «Голос».

ЧИТАТЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав указ про святкування Дня незалежності

168

One thought on “Партія “Голос” відкликатиме членів ТВК у Хмельницькій області”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *