Станом на 1 лютого 2020 року заборгованість за газ клієнтів “Хмельницькгаз Збуту” складає понад 573  млн грн.  Це на 14% менше, ніж торік. Покращення розрахунків за спожитий газ на Хмельниччині пов’язане із двома факторами: зменшенням витрат родин при його використанні та ефективною роботою компанії із неплатниками. 

Втім, 14 тисяч клієнтів-боржників “Хмельницькгаз збуту” отримали попередження про припинення газопостачання, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу компанії.

У компанії кажуть – в разі непогашення боргу, відповідно до Правил постачання природного газу, після отримання повідомлення, газопостачальна компанія вимушена надавати відповідне доручення АТ “Хмельницькгаз” на відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку.

Так, в січні газорозподільній компанії уже надано  доручення на припинення подачі газу більш як 2000 клієнтам-боржникам, адже їх борг склав  9,8  млн грн.

Всього за  2019 рік  відключено від системи газопостачання 2 326  боржників з боргами  більше 2,4 млн грн. Відтак, борги у понад 5000 грн мають 16 тисяч подолян, більше 10 тис. грн – 1,5 тисяч клієнтів.  

228

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *