На Хмельниччині Президент України Володимир Зеленський перевірив перебіг реконструкції ділянки автомобільної дороги Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я, яку відновлюють у межах Національної програми «Велике будівництво».

Про це повідомляє пресслужба Президента.

Глава держави оглянув ділянку від смт Сатанів до смт Війтівці завдовжки 28,9 км.

Дорогу почали ремонтувати за дорученням Президента, яке він дав під час попередньої поїздки на Хмельниччину.

«Коли ви приїжджали, ви сказали: давайте її зробимо. 3 червня було поставлено завдання, і до кінця сезону ми її зробимо», – розповів Президентові голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков.

Нині ділянка готова на 70%. Наразі тривають підготовчі роботи та влаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші.

Також Главі держави доповіли про перебіг реконструкції автошляху міжнародного значення М-12 Стрий – Рогатин – Бережани – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Кропивницький – Знам’янка. Він проходить територією Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей. Капітальний ремонт відбувається на 96 км дороги у межах Хмельницької області, з них 56 км ремонтують за бюджетні кошти та 42 км – у межах співпраці Укравтодору з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР). Повністю завершити роботи планують у наступному році.

Читайте також: Президент України Володимир Зеленський відвідав Хмельницький політехнічний коледж

9255

4 thoughts on “Президент України Володимир Зеленський побував у Сатанові на Хмельниччині”

  1. Володимир Олександрович Зеленський я простий громадян прошу вас, зробити дороги сатанів городок що на Хмельниччині хватить цих вибоїнь, виш як глава держави виш робите усе для людей Дякую.

    1. Юрій, я думаю перш ніж звертатись до Президента, потрібно було написати на аркуші паперу, та й віднести вчителю української мови на перевірку. А то мені аж не зручно, часне слово.

      1. Пані Маріє, Вам також не лишнє туди ж звернутись. Ви звертаєтесь до Юрія, тому має бути звертальна форма, а так як написали Ви, це русизм. І що таке “часне слово”.

  2. Слухайте, Маріє. Вам також треба звернутись до підручника української мови, або до вчительки. Ви навіть не розумієте, де потрібно ставити коми. Робите граматичні помилки. А хочете когось принизити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *