Голова Хмельницької облдержадміністрації  Дмитро Габінет сьогодні, 20 листопада, під час звіту про результати роботи упродовж річної каденції прокоментував своє звільнення з посади.

Дмитро Габінет подякував своїй команді за ефективну роботу та всім, хто його підтримував упродовж річного перебування на посаді. Посадовець заявив, що йому не соромно за жодне кадрове рішення, прийняте ним упродовж річної каденції.

З новопризначеним очільником ОДА – Сергієм Гамалієм Габінет познайомився у вересні:

«Мені його тоді представили як особу, яка може позитивно сприяти в роботі. Тим більше зважаючи на те, що ця особа знайома з керівником центрального офісу», – прокоментував посадовець.

Стосовно свого звільнення з посади голови Хмельницької ОДА Дмитро Габінет повідомив, що про це дізнався в Офісі президента у вівторок. Причини йому не пояснили.

Також він пообіцяв ще заявити про себе на теренах краю: “Я повернусь, але не зараз і не сюди”.

Крім того, Дмитро Габінет додав, що звертався до уряду з тим, що карантин вихідного дня, коли сфери не працюють один-два дні, мало що дає.

«Чесно кажучи, я є прихильником локдауну, – заявив Дмитро Анатолійович. – Питання лише в тому – коли його вводити. Сьогодні – він ще не на часі. Я впевнений, що якщо нам вдасться дотягнути до Різдвяних свят (а показник завантаженості ліжкомісць в області, дає нам надію, адже є запас), то локдаун варто було б зробити з 25 грудня по 7 січня. Це той період, коли можна це зробити безболісно, адже чимало робочих сфер у цей період і так завмирають. Але це рішення треба приймати вже сьогодні , доводити його до людей пояснювати, аби воно було безболісним».

Нагадаємо, 18 листопада Кабмін звільнив голову Хмельницької ОДА Дмитра Габінета погодив кандидата на цю посаду. Ним має стати Сергій Гамалій.

Читайте також: 60-річний житель хмельниччини втопився у річці

210

2 thoughts on “Сьогодні Дмитро Габінет дав свою останню пресконференцію в статусі голови Хмельницької ОДА”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *