У Хмельницькому кандидатка на посаду міського голови, яка також є деканом факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, але перебуває у відпустці, закликала студентів цього вишу знайти по 5 друзів, які б проголосували за неї, а також ставити лайки на її сторінці в Facebook.

У відео, яке ОПОРА отримала від студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії ввечері 15 жовтня, кандидатка на посаду міського голови Хмельницького від партії «Слуга народу» й одночасно декан цього вишу Інна Ящук звертається до студентів:

«Я простягаю вам руку дружби, як завжди, і хочу попросити вас, щоб ви, як в мене на руці 5 пальців, знайшли 5 друзів кожен з вас за мене проголосувати. Хочу просити вас, щоб ви сьогодні взяли свій блокнот, і знайшли 5 друзів, і попросили їх проголосувати за мене: бабусі, дідусі, родичі, знайомі. Спасибі вам величезне. Я думаю, що це для вас не складно. Для вас це буде шанс мати свого мера і разом зі мною перемогти у цьому тяжкому нерівномірному бої. Це перше. І друге хочу попросити. Заходьте, будь ласка, кожен день на сторінку в фейсбук політичну і ставте лайк, щоб ми довели, що не лише ферми ботів можуть керувати нами. А лайк – це означає моя підтримка, в мене є підтримка в лиці групи ФІЛ-33 Н. Спасибі вам величезне, і чекаю вашої допомоги. Без вас я потону, врятуйте мене! Дякую ще раз!»

З приводу відео ОПОРА звернулася по коментар до самої Інни Ящук.

«Я офіційно у відпустці. В мене вчора була зустріч о 9 годині вечора. Я просто запропонувала студентам, хто хоче зі мною зустрітися, і студенти відгукнулися. Я не обліковувала, хто там був, кого не було, 5 чоловік чи 10. Вони приєднувалися, хто хотів, з різних груп… Тих студентів, які змогли зайти за цим Zoom-посиланням, я попросила, що є правило протягнутої руки: якщо людині потрібна допомога, то вона простягає руку. І я їм сказала, що я, як своїм друзям, ви мене знаєте, як ніхто краще, я прошу у вас допомоги. Якщо серед ваших друзів є ваші родичі, попросіть, розкажіть по мене, тому що з 19 числа ми входимо в червону зону і в мене доступу до людей не буде, я хочу, щоб ви попрацювали моїми друзями і розповіли своїм близьким про мене», – пояснила кандидатка.

Читайте також: На Хмельниччині в будинку для людей похилого віку 43 особи заразились коронавірусом

1098

One thought on “У Хмельницькому кандидатка на міського голову закликала своїх студентів агітувати за неї”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *