Хмельницька міська рада оголошує конкурс з визначення одержувачів фінансової підтримки за Програмою “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Як пише “Хмельницький TIMES“, кошти будуть надаватись на умовах співфінансування.

“Пріоритетним напрямом реалізації програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році визначено “КРЕАТИВНА ГРОМАДА”, фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною, творчим підходом та інноваційністю”, – повідомляють у міськраді.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 01 березня до 01 квітня 2021 року в електронному визляді на e-mail: khm.rada.economy@gmail.com та паперовому вигляді за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.115.

Реєстраційні документи для участі за посиланням.

Реєстрація мікропроєктів, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради. Довідка за тел.: 76 21 12.

Такі рішення були прийняті на засіданні конкурсної комісії по визначенню одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми, яке відбулось 26 лютого 2021 року.

Також в рамках засідання комісією проаналізовано результати реалізації мікропроектів 2020 року та ефективність використання бюджетних коштів.

954

63 thoughts on “У Хмельницькому профінансують цікаві та корисні громадські ініціативи”

  1. I do believe all the ideas you’ve presented for your post. They are really convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are too short for novices. May just you please lengthen them a little from subsequent time? Thanks for the post.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *