Хмельницька міська рада оголошує конкурс з визначення одержувачів фінансової підтримки за Програмою “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Як пише “Хмельницький TIMES“, кошти будуть надаватись на умовах співфінансування.

“Пріоритетним напрямом реалізації програми “Громадські ініціативи” Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки у 2021 році визначено “КРЕАТИВНА ГРОМАДА”, фінансуватимуться мікропроєкти, які відрізнятимуться новизною, творчим підходом та інноваційністю”, – повідомляють у міськраді.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться з 01 березня до 01 квітня 2021 року в електронному визляді на e-mail: khm.rada.economy@gmail.com та паперовому вигляді за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.115.

Реєстраційні документи для участі за посиланням.

Реєстрація мікропроєктів, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради. Довідка за тел.: 76 21 12.

Такі рішення були прийняті на засіданні конкурсної комісії по визначенню одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми, яке відбулось 26 лютого 2021 року.

Також в рамках засідання комісією проаналізовано результати реалізації мікропроектів 2020 року та ефективність використання бюджетних коштів.

80

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *