З жовтня у рамках реалізації проєкту «Розумне Довкілля. Хмельницький» запроваджено сортування відходів у садочках міста.

Пресцентр міськради повідомляє, що усі 43 заклади дошкільної освіти міста отримали комплекти для сортування відходів – пластик, папір, батарейки, змішані відходи, а також інформаційні плакати про сортування із зображенням пса амбасадора «Розумне Довкілля» Гуфі.

Вихователі та методисти садочків проводять різнопланові навчальні заходи та навчають дітей особливостей сортування відходів у форматі ігор, розповідей казок, переглядів мультфільмів тощо. Дистанційна робота по сортуванню також проводиться із батьками вихованців садочків.

Самі ж представники дошкільних закладів постійно комунікують у соціальних мережах та у форматі Zoom-зустрічей спільно із представниками офісу реалізації проєкту «Розумне Довкілля. Хмельницький» та з іншими колегами для обміну досвідом, поширення цікавих практик навчання.

Також дитячі садочки відвідує Екобус, представники якого розповідають дітям про небезпечні відходи та чому їх важливо не викидати до загального сміття.

Читайте також: У Хмельницькій області сільського голову викрито на одержанні неправомірної вигоди

226

One thought on “У Хмельницькому заклади дошкільної освіти отримали комплекти для сортування відходів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *