Вчора в Україні від коронавірусу померла перша людина — це 71-річна пацієнтка з Радомишля на Житомирщині, – повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

«71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним», — йдеться у повідомленні.

У Житомирській ОДА розповіли, що жінка, у якої виявили коронавірус, повернулась з Польщі 1 березня. Її стан здоров’я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і 8 березня ходила до церкви.

Як інформує “24“, п’ятеро людей, що відвідували ту ж церкву, що й загибла від коронавірусу жінка, поскаржилися на високу температуру та нежить. Про це розповіла головна лікарка Радомишльської ЦРЛ Наталія Вітінська.

“Троє людей наразі перебувають на самоізоляції, щодо двох інших ми вирішуємо. Можливо, вони будуть госпіталізовані”,– зазначила Вітінська.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими проживала жінка, та люди, з якими вона контактувала. Лікарі, які оглядали жінку, теж самоізолювалися, частина з них перебуває у боксах.

У Радомишлі оголосили надзвичайну ситуацію. Там тимчасово зупинили рух транспорту та роботу ринків. Будинок, де живуть рідні загиблої, а також місця її лікування охороняють правоохоронці. На в’їзді та виїзді з Радомишля всім водіям та пасажирам міряють температуру.

Читайте також: На Хмельниччині запрацювали “гарячі” телефонні лінії у зв’язку з коронавірусом

5703

One thought on “У Житомирській області захворіли віруючі, які відвідували ту ж церкву, що й померла від коронавірусу українка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *