Справжній військовий, який сумлінно виконав обов’язок перед державою і народом та, вийшовши у відставку, продовжив приносити користь Хмельниччині в галузі дорожнього будівництва.

Мова про головного інженера ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Володимира Гурмана, який вирішив узяти участь у виборчих перегонах, щоб мати вплив на різні рішення влади, щоб подолати корупцію, щоб Хмельниччина і Кам’янеччина процвітали, як в економічному так і в соціально-культурному напрямках. Володимир Васильович балотується в депутати обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина».

«Мені імпонують політичні погляди та принциповість позиції «Батьківщини» і я готовий боротися за кожну громаду і кожну людину, каже Володимир Гурман.  Роботи я не боюся, знаю багато засобів і способів впливу на владу. Я бачу на Кам’янеччині багато невирішених питань, зокрема, економічних, які вже можна вирішити. Потрібно реанімувати промисловість, яка зможе наповнювати бюджет. У вас є цементний завод, потужний наповнювач місцевого бюджету та роботодавець, але є проблеми з землевідведенням. А в гірнично-видобувній галузі є прогалина і я її, як юрист за фахом, можу виправити.

Нині вже відійшли від корумпованих питань у землекористуванні, призупинено питання розпаювання земель. Адже у підприємств, які мають кар’єри, були серйозні проблеми. До прикладу, це Кам’янець-Подільське ДЕУ, у якого в розпорядженні два кар’єри. І якби допустили розпаювання, то підприємство фактично було б знищене. Держава допустила таку правову колізію, земельний кодекс дозволяє це робити, а надракористування – забороняє. Можновладці ж це роблять свідомо і заважають людям працювати.

Що стосується доріг, а вірніше відсутності нормальних доріг, то я зможу залучити сюди інвестиції, аби на Кам’янеччині були нормальні, сучасні дороги. Я й без того вже причетний до «Великого будівництва», яке проходить на Кам’янеччині. Тут дороги державного значення обіцяли зробити до Нового року, але «віз і нині там», бо є багато підводних каменів, які спеціально створюються…

На жаль, будівництво доріг передали в руки «колег», які отримують мільярдні прибутки, хоча у нас досвід величезний, і таких як наше підприємство в Україні залишилося лише п’ять. Переконаний, що Кам’янець-Подільське ДЕУ – потужне підприємство, що має хорошу матеріально-технічну базу, і якщо на його підтримку вкласти мільйонів десять гривень, то ваші дороги мали б набагато меншу собівартість, і громади могли б розвиватися, але…

Хочу робити людям добро і готовий його робити. Нині йдуть реформи в освіті, медицині, правоохоронній системі, місцеві. Вони дуже важкі, але потрібні. Досить складно нині медицині у зв’язку із пандемією коронавірусу. Медицина виявилася неготовою до такого випробування. Не вистачає ані потужностей, ані фахівців. Група депутатів від «Батьківщини» – потужна і зможе, у разі виграшу на виборах, зрушити питання, які роками не вирішувалися, з місця».

БІОГРАФІЯ

Володимир Гурманнародився 15 квітня 1964 року в місті Хмельницькому. Освіта вища. 1985 року закінчив вище артилерійське командне училище за спеці­альністю «Командно-тактична артилерія», 2009 рік – Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Правознавтство», 2013 рік – Національ­ний транспортний університет за спеціальніс­тю «Автомобільні дороги та аеродроми».

Головний інженер ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні до­роги України». Нагороджений відомчою нагородою «Знак пошани Укравтодору», грамотою Державного агентства автомо­більні дороги України.

Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Інформація оприлюднена на правах політичної реклами

Читайте також: На Хмельниччині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждало кілька осіб

1840

60 thoughts on “Володимир Гурман: Хочу і можу робити добро”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *