Сьогодні вдень, 7 листопада, поблизу Хмельницького на Давидковецькому перехресті на трасі міжнародного значення підприємці тимчасово перекрили рух. 

Хмельницькі бізнесмени таким чином підтримали всеукраїнську акцію протесту. ФОПи усієї країни вимагали скасувати впровадження реєстраторів розрахункових операцій, які з 1 січня 2021 року мають з’явитись у кожній торговій точці.

Підприємці попередили про короткотермінові перекриття міжнародних трас цього і наступного тижня.

Також організатори акції озвучили свої ВИМОГИ:

1. Терміновий розгляд та ухвалення законопроектів №3993 та №№3853-1(2) (розроблені з урахуванням законопроектів №№2644, 2645).

2. Утворення при Президентові України, постійно діючого консультативно-дорадчого органу, що буде опікуватися розвитком мікропідприємництва в Україні. Цей орган повинен бути створений на паритетних засадах, участі в ньому представників влади та представників мікропідприємництва.

3. Всі зміни до законодавства, що стосуються умов ведення діяльності мікропідприємництва, повинні вноситись виключно після їх обговорення з представниками мікробізнесу та ґрунтовного прогнозування їхніх наслідків. Головним критерієм реформ в Україні має стати зменшення втручання чиновників у господарську діяльність.

4. Проведення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС для забезпечення прозорих та простих процедур стягнення податків, розмитнення товарів, яка передбачає усунення будь-яких проявів корупції.

5. Запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу, усіма контролюючими органами, до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України у відповідності до стандартів ЄС.

6. Запровадження мораторію на усі види перевірок, усіма контролюючими та перевіряючим органами, до моменту зняття обмежень запроваджених законодавчою та виконавчою владою, під час існуючої загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні, дії надзвичайного стану чи карантину.

7. Приймати зважені рішення, стосовно карантину, в умовах ймовірної загрози епідемії коронавірусної інфекції в Україні (COVID-19) та вжити усіх заходів, для дотримання конституційних прав та свобод і не допустити обмеження діяльності малого та мікробізнесу, забезпечивши рівні можливості для всього бізнесу без виключень.

Читайте також: За добу від COVID-19 одужали 349 жителів Хмельниччини

542

One thought on “Хмельницькі ФОПи підтримали всеукраїнську акцію протесту”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *