2 вересня у Лондоні відбудеться рада директорів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), де мають погодити  кредит для будівництва сміттєпереробного комплексу та впорядкування діючого сміттєзвалища у місті Хмельницькому.

Про це на позачерговій сесії Хмельницької міськради зазначив очільник міста Олександр Симчишин.

“Ми впевнені, що рішення буде позитивним. Для нас це буде дуже важливий крок, бо ми маємо земельну ділянку, маємо техніко-економічне обґрунтування. Тепер, цілком можливо, ми будемо мати кредитний ресурс на сміттєпереробний комплекс і грантовий, тобто безповоротний, ресурс у розмірі 5 млн євро на впорядкування діючого сміттєзвалища. Плануємо вже на початку жовтня підписати грантову і кредитну угоди з представниками Європейського Союзу та Європейського банку реконструкції та розвитку” – зауважив міський голова.

Отож, на позачерговій сесії, 28 серпня,  депутати погодили умови кредиту ЄБРР та надання місцевої гарантії у 2020 році. Згідно з проголосованим рішенням, кредит ЄБРР становитиме понад 28 мільйонів євро, який на 13 років має отримати комунальне підприємство «Спецкомунтранс» під гарантії Хмельницької міської ради.

Якщо рішення ЄБРР буде позитивним, кредитну угоду міський голова Хмельницького може підписати вже 7-10 жовтня. За таких умов сміттєпереробний завод може запрацювати до кінця 2022 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хмельницька міська рада виділить кошти для експертизи будинку по Кармелюка

 

319

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *