Хмельницька комісія з техногенно-екологічної небезпеки вирішила, що з понеділка, 14 вересня, громадський транспорт міста буде переведено у спецрежим, що пов’язано із запровадженням в місті “помаранчевого” рівня епідемнебезпеки.

Сайт «Є» повідомляє, що переведення громадського транспорту в спецрежим не позначиться на хмельничанах. Вони зможуть користуватися транспортом, як і раніше. Тобто у ньому мають бути заповнені лише «сидячі» місця.

«Помаранчевий» рівень означав наповненість транспорту лише на половину. Проте це означало би скупчення людей на зупинках, що збільшувало би ризик інфікування коронавірусом, — розповідає Андрій Бондаренко. — Переведення транспорту в спецрежим дозволяє розміщати пасажирів на всіх сидячих місцях. Ми вже проінформували правоохоронців про його запровадження з 14 вересня. Тому вони не можуть вимагати у перевізників наповненості лише половини місць».

Він додав, що запровадження такого спецрежиму не вимагатиме у хмельничан проїзд за спецквитками. За ними лише у пікові години курсує 12 тролейбусів.

«Однак ми закликаємо жителів міста користуватися громадським транспортом за нагальної потреби. Якщо можна пройти пішки, краще пройтися пішки. Не варто наражати себе на займу небезпеку. Крім того, у громадському транспорті можна перебувати лише у вдягненій захисній масці або респіраторі», — наголосив Андрій Бондаренко.

Читайте також: На Хмельниччині вже 77 летальних випадків від COVID-19

794

2 thoughts on “Запровадження спецрежиму у Хмельницькому не вимагатиме у хмельничан проїзд за спецквитками”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *