Сьогодні зранку у Державному прикордонному комітеті Білорусі повідомили, що білоруські опозиціонери Марія Колеснікова, Антон Родненков і Іван Кравцов перетнули кордон з Україною. Після цього стало відомо про затримання Колеснікової на кордоні, а двох інших опозиціонерів вже в Україні, більш детально в матеріалі РБК-Україна.

У Державній прикордонній службі України повідомили, що українська сторона не затримувала Антона Родненкова і Івана Кравцова. У той же час білоруські правоохоронці повідомляють про їх затримання на території України.

Затримання білоруських опозиціонерів на кордоні з Україною: всі подробиці

Фото: Антон Родненков і Іван Кравцов (колаж РБК-Україна)

Українські прикордонники повідомили, що Колеснікова не прибувала в українські пункти пропуску. Тільки Антон Родненков і Іван Кравцов. Також українське посольство в Мінську підтвердило приїзд двох опозиціонерів, але без Колеснікової.

У Координаційній раді Білорусі говорять, що Колеснікова не могла поїхати з Білорусі. Наразі їм невідомо про місцезнаходження трьох опозиціонерів.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко вважає, що білоруських опозиціонерів Антона Родненкова та Івана Кравцова насильно вивезли в Україну. За його словами, всю відповідальність за життя і здоров’я Колеснікової несе персонально президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Вчора в Білорусі заявили про викрадення Колеснікової в центрі Мінська. Правоохоронці спростовували її затримання. Свідки повідомили, що жінку викрали біля Національного художнього музею.

Читайте також: Мешканка Хмельниччини потрапила до відомого кулінарного шоу

386

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *