Хмельницький водій автобуса, визнаний винним у порушенні правил карантину, уникнув покарання. 

Про це свідчить постанова суду від 11 листопада.

Співробітники поліції зафіксували правопорушення вранці 31 серпня на вулиці Красовського, що в обласному центрі. Вони виявили, що водій автобуса марки «Mercedes» перевозить на одного пасажира більше, ніж кількість передбачених для цього місць. Тобто у цьому громадському транспорті було 17 місць для сидіння, а пасажирів — 18.

На думку правоохоронців, таким чином водій порушив вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на нього склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ правоохоронці надали відеозапис.

Зрештою Хмельницький міськрайонний суд визнав водія винним у порушенні правил карантину. Однак він постановив закрити справу й не накладати на чоловіка штраф, обмежившись усним зауваженням.

Суд врахував, що водія вперше за довгий час притягували до адміністративної відповідальності. До того ж чоловікові допомогло визнання своєї провини та каяття.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення на неї можна подати апеляційну скаргу.

Читайте також: Другий тур виборів на Хмельниччині: на деяких дільницях не вистачає скриньок для голосування

205

2 thoughts on “Завдяки покаянню водій з Хмельницького уникнув штрафу за порушення карантину”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *