Петиція до президента України Володимира Зеленського про скасування карантину вихідного дня набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Про це свідчить інформація на сайті президента.

Тепер її повинен розглянути президент, пише Уніан.

Як вважає автор петиції Катерина Єгорова, впровадження карантину вихідного дня не вплине на динаміку поширення коронавирусу, натомість “матиме катастрофічні наслідки для економіки і соціокультурного життя українського суспільства, спричинить повну втрату прибутків, призведе бізнес до нерентабельності і закриття”.

Підписанти петиції вимагають скасувати карантин вихідного дня, а також скасувати в Києві та інших містах заборону на здійснення підприємницької діяльності як загалом і з обмеженням часу.

Крім того, підписанти просять проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу щоразу та з усіх питань щодо встановлення карантинних та протиепідемічних обмежень.

Зазначимо, за повідомленнями ЗМІ, у понеділок відбудеться селекторна нарада президента Володимира Зеленського з мерами міст. Основна тема розмови – карантин вихідного дня і відмова його дотримуватися.

Нагадаємо, В Україні ввели карантин вихідного дня і продовжать його до кінця року. Вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, тобто кожен уїк-енд.

Читайте також: Хмельницький речовий ринок продовжив працювати всупереч постанові про карантин “вихідного дня”

190

One thought on “Зеленський мусить розглянути петицію щодо скасування карантину “вихідного дня””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *